Mamedov Vugar
Číslo položky: 18550
Moje sledované obrazy Horská krajina s říčkou
popis: Olej na plátně, rozměr 30 x 40 cm, volné plátno / nerámováno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

14.11.2023 22:18