Reiter Gustav
Číslo položky: 18549
Moje sledované obrazy Horské údolí
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 99 cm, plátno poškozeno
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.11.2023 22:16

1 500,00 Kč 1.11.2023 20:04:23