Číslo položky: 18549
Horské údolí
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 99 cm, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
14.11.2023 22:16
1 500,00 Kč | 1.11.2023 20:04:23 |