Číslo položky: 18548
Soubor sedmi děl
popis: Olej na překližce, rozměr 29 x 39 cm, Olej na lepence, rozměr 61 x 44,5 cm, poškozeno, Litografie, výřez pasparty 25,5 x 31 cm, Pastel, rozměr 28 x 33 cm, zaskleno, Tužka + běloba, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, zaskleno, Olej na plátně, rozměr 80 x 40 cm, Olej na plátně, rozměr 50 x 69 cm.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
20.11.2023 21:12
1 000,00 Kč | 20.11.2023 19:54:31 |