Červenka Václav
Číslo položky: 18545
popis: Olej na sololitu, rozměr 64,5 x 99,5 cm, nerámováno, malba místy poškozena
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.11.2023 20:58