Číslo položky: 18521
Vrby u řeky - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 87 x 108 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč