Jaroš Bohumil
Číslo položky: 18521
Moje sledované obrazy Vrby u řeky - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 87 x 108 cm, mírně poškozeno
o autorovi: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč