Číslo položky: 18517
Zátiší s ptactvem
popis: Olej na plátně, rozměr 87 x 101,5 cm, poškozeno, rentoilováno , okruh Gottfried Libalt
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
18 500 Kč
18 500 Kč
18 500,00 Kč |
16 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
12 000,00 Kč |