Číslo položky: 18137
Moje sledované obrazy Chalupa v zimě
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 62 cm, malba poškozená, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

14.11.2023 22:08

2 000,00 Kč 14.11.2023 21:40:35