Reichmann Franz
Číslo položky: 18124
Moje sledované obrazy Slepičí farma, 1926
popis: Akvarel na papíře, 30 x 45 cm, paspartováno, zarámováno zaskleno. Posoudila Dr. Brigitte Huck
o autorovi: Franz Reichmann (1868-?), Hühnerhof / Rakouský malíř.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

14.11.2023 21:22

2 000,00 Kč 18.9.2023 22:46:34