Číslo položky: 18124
Slepičí farma, 1926
popis: Akvarel na papíře, 30 x 45 cm, paspartováno, zarámováno zaskleno. Posoudila Dr. Brigitte Huck
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
14.11.2023 21:22
2 000,00 Kč | 18.9.2023 22:46:34 |