Nesignováno .
Číslo položky: 18036
Moje sledované obrazy Ježíš se modlí v zahradě Getsemanské
popis: Olej na lepence rozměry: 26 x 19 cm
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč