Číslo položky: 6134
Podzimní alej
popis: Olej na lepence, rozměr : 28 x 38 cm, datováno 1923, zaskleno. Odhadní cena 25000 - 35000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč