Nesignováno .
Číslo položky: 18106
Moje sledované obrazy Ježíš a rybáři
popis: Olej na plátně, rozměry: 63 x 90 cm, rozměry včetně rámu: 92 x 110 cm
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
10 000 Kč