Číslo položky: 18063
Na pastvě
popis: Olej na plátně, rozměry: .70 x 100 cm. Nerámováno, napnuto na novém blindrámu.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč