Číslo položky: 18062
Josef Sudek
popis: Olej na plátně, rozměry: .55 x 40 cm. Nerámováno, nesignováno. Obraz z pozůstalosti autora.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |