Číslo položky: 18061
popis: Olej na plátně, rozměry: 42,5 x 71 cm. Nerámováno, nesignováno. Vzadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč