Číslo položky: 18060
Domky
popis: Olej na plátně, rozměry: 41 x 71 cm. Nerámováno, nesignováno. Vzadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
14.11.2023 21:44
1 500,00 Kč | 14.11.2023 21:40:34 |