Číslo položky: 18008
Motýl
popis: Litografie 2/50 - sign. PD L. Jiřincová 70. rozměry ve výřezu pasparty: 30 x 38 cm.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |