Číslo položky: 18006
Dívka u okna
popis: Olej na plátně, rozměry: 52 x 48 cm, rozměry včetně rámu: 81 x 75 cm, nesignováno, rok 1851. Řezaný rám. Varianta obrazu Ranní modlitba - publikovaná v Topičově sborníku
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
23 000 Kč
23 000 Kč
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |