Číslo položky: 18004
popis: Olej na plátně, rozměry: 46 x 72 cm , nesignováno. Na blindrámu přípis s ověřením syna autora, Jana Slavíčka
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
56 000 Kč
56 000 Kč
51 000,00 Kč |
49 500,00 Kč |
47 500,00 Kč |
46 500,00 Kč |
43 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |