Číslo položky: 18495
Moře v Alžíru
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
19.09.2023 21:32