Volf František
Číslo položky: 18495
Moje sledované obrazy Moře v Alžíru
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 18.2.1897 v Třeboni zemřel 1983. Malíř samouk a učitel. Roku 1946 vystavoval v Krásné jizbě 40 obrazů a kreseb pod vlivem kubismu a Fr. Tichého.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

19.09.2023 21:32