Číslo položky: 18483
V Lucemburské zahradě
popis: Olej na plátně, rozměr 81 x 65 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč