Číslo položky: 18444
Slanina a víno
popis: Olej na plátně, rozměr 30 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
11.09.2023 19:42