Číslo položky: 18439
Jáchym Ondřej Šlik přemlouván k útěku
popis: Olej na plátně, rozměry: 86 x 109 cm. Nově rámováno.
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
40 000 Kč
40 000 Kč
40 000 Kč
11.09.2023 19:40