Číslo položky: 18434
Cesta Bohemians Praha 1905 do Austrálie
popis: Olej na plátně, rozměr 135 x 200 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
14 200 Kč
14 200 Kč
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |