Číslo položky: 18428
Průchod
popis: Kresba tužkou, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, nerámováno, signováno na paspartě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
18.09.2023 19:26
2 500,00 Kč | 15.9.2023 23:48:32 |