Krbálek Pavel
Číslo položky: 18416
popis: Olej na sololitu, rozměr 15 x 80 cm, nerámováno, majitel získal obraz přímo od autora
o autorovi: 1928 - 2015
Narodil se v Miroslavi u Znojma. Studoval UMPRUM u prof. Stefana. Studijné stáž absolvoval v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval plastice a také šperkům. Žil a vyučoval ve Švýcarsku, kam emigroval. Po roce 1989 žil střídavě v Čechách. Jeho díla jsou zastoupena v řadě sbírek, mj. v NG v Praze.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

12.09.2023 21:28

2 000,00 Kč 10.9.2023 16:48:54