Číslo položky: 18416
popis: Olej na sololitu, rozměr 15 x 80 cm, nerámováno, majitel získal obraz přímo od autora
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
12.09.2023 21:28
2 000,00 Kč | 10.9.2023 16:48:54 |