Číslo položky: 18412
Velká nad Veličkou
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 59 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |