Číslo položky: 18411
Portrét mladé ženy
popis: Olej na plátně, rozměr 56 x 44 cm, výrazná krakeláž, řezaný rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
16 600 Kč
16 600 Kč
14 600,00 Kč |
12 600,00 Kč |
11 600,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |