Nesignováno .
Číslo položky: 18411
Moje sledované obrazy Portrét mladé ženy
popis: Olej na plátně, rozměr 56 x 44 cm, výrazná krakeláž, řezaný rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 600 Kč