Číslo položky: 6122
Zátiší s ovocem
popis: Akvarel na papíře, rozměr 37 x 56, datováno 1953, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |