Jaroš Josef
Číslo položky: 18392
popis: Olej na plátně, rozměr 45,5 x 36,5 cm, nerámováno, nesignováno, malba mírně poškozena. Získáno z rodiny autora
o autorovi: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč

19.09.2023 19:38