Číslo položky: 18392
Autoportrét
popis: Olej na plátně, rozměr 45,5 x 36,5 cm, nerámováno, nesignováno, malba mírně poškozena. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
700 Kč
700 Kč
19.09.2023 19:38