Číslo položky: 18360
Údolí s řekou
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
18.09.2023 19:54