Ptáček Josef
Číslo položky: 18360
Moje sledované obrazy Údolí s řekou
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, rám poškozen
o autorovi: Narodil se 4. 9. 1891 v Praze, na Žižkově. Malíř, žák akademie výtvarného umění v Praze.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

18.09.2023 19:54