Neznačeno
Číslo položky: 17942
Moje sledované obrazy Příbramská madona 6
popis: Polychromovaná dřevořezba, výška: 35 cm. Polychromie poškozená.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč