Neznačeno
Číslo položky: 17941
Moje sledované obrazy Příbramská madona 5
popis: Polychromovaná dřevořezba, výška: 22 cm. Polychromie poškozená.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

19.09.2023 18:54

1 000,00 Kč 26.7.2023 22:30:17