Neznačeno
Číslo položky: 17940
Moje sledované obrazy Příbramská madona 4
popis: Polychromovaná dřevořezba, výška: 44 cm. Polychromie poškozená.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

19.09.2023 18:52