Neznačeno
Číslo položky: 17937
Moje sledované obrazy Příbramská madona 1
popis: Polychromovaná dřevořezba, výška: 34 cm.Polichromie poškozená.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč