Číslo položky: 18323
Koupání
popis: Tempera na dřevě, rozměr 47 x 80 cm, zaskleno, malba poškozena + 2X akvarel
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
12.09.2023 21:14
2 500,00 Kč | 10.7.2023 18:39:48 |