Číslo položky: 18322
Karen Kain
popis: Litografie na ručním papíru, rozměr listu 56,5 x 38 cm, zaskleno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka. Přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |