Číslo položky: 18313
U školy
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 94 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
11.09.2023 21:30