Číslo položky: 18310
Vojáci
popis: Olej na lepence, rozměr 25,5 x 32,5 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |