Číslo položky: 18306
Velké praní
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |