Autor nezjištěn
Číslo položky: 18304
popis: Olej na plátně, rozměr 42 x 52 cm, malba i rám poškozeny
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

19.09.2023 19:52