Číslo položky: 18304
Zimní povoz
popis: Olej na plátně, rozměr 42 x 52 cm, malba i rám poškozeny
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
19.09.2023 19:52