Číslo položky: 18303
Kameny v lese
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 44 x 60 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
19.09.2023 19:36