Číslo položky: 18302
Lesní cesta
popis: Olej na lepence, rozměr 31 x 39,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |