Jaroš Josef
Číslo položky: 18302
popis: Olej na lepence, rozměr 31 x 39,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
o autorovi: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 900 Kč