Číslo položky: 18301
Kytice v květináči
popis: Olej na papíře fixováno na lepence, rozměr 41 x 28,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
19.09.2023 19:34