Číslo položky: 18300
Letní krajina
popis: Olej na papíře fixováno na lepence, rozměr 28 x 38 cm, nerámováno, nesignováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
19.09.2023 19:28
1 000,00 Kč | 19.9.2023 19:23:17 |