Jaroš Josef
Číslo položky: 18299
popis: Olej na lepence, rozměr 31,5 x 28,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
o autorovi: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

19.09.2023 19:32

800,00 Kč 10.9.2023 13:24:02