Číslo položky: 18299
Šeříky
popis: Olej na lepence, rozměr 31,5 x 28,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
19.09.2023 19:32
800,00 Kč | 10.9.2023 13:24:02 |