Číslo položky: 18298
Lesní potok
popis: Olej na lepence, rozměr 53 x 46 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |