Jaroš Josef
Číslo položky: 18298
popis: Olej na lepence, rozměr 53 x 46 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
o autorovi: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč