Švejdová Vlasta
Číslo položky: 18296
Moje sledované obrazy Učitelka a žačky
popis: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, nerámováno
o autorovi: 1946 - Brno
Studovala loutkařství na SUPŠ v Brně (prof. K. Langer). Věnuje se ilustraci, karikatuře, kreslenému humoru a také plakátové tvorbě. Stala se kmenovou autorkou časopisu Dikobraz a ilustrovala více než sto knih. Spolupracovala také se studiem Barrandov, kde vytvořila několik kreslených filmů. V současné době se věnuje především olejomalbě a perokresbě
Vyvolávací cena:
600 Kč
900 Kč