Dvořák Josef
Číslo položky: 18293
Moje sledované obrazy Rybník Krejcar
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 45 cm, poškozeno
o autorovi: Narodil se 21.12.1883 v Kameničkách a zemřel 16.12.1967 v Kameničkách.

Byl žákem Antonína Slavíčka při jeho pobytech v Kameničkách a v Krásově. U Antonína Slavíčka studoval i korespondenčně a to v letech 1903 – 1910. Žil v Kameničkách. Věnoval se především krajinářské tvorbě.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč

19.09.2023 19:16

900,00 Kč 12.8.2023 22:29:53